Hoewel ik een ellenlange wishlist heb voor komende zomer wat betreft kleding items, zijn het toch vooral mijn sieraden en accessoires die worden uitgebreid. Via Brandfield heb ik wat hele mooie items, die ik je graag laat zien. Kijk je mee?
Accessoires en sieraden, ik kan er geen genoeg van krijgen. Toen ik van Brandfield een aantal items mocht uitkiezen heb ik dan ook behoorlijk wat tijd op de website doorgebracht om te zien wat voor moois ik nou een zou uitkiezen. Als één van de eerste items ging ik op zoek naar een Michael Kors tas. Van dit merk heb ik al meerdere tassen, om die reden scrolde ik daarna ook weer door naar andere tassen. Ik vond nog wat andere prachtige tassen, tot ik mezelf ging afvragen of ik die wel echt zou gaan gebruiken. Ik heb namelijk best veel tassen en ik heb er recent heel veel weggegeven en wat verkocht. Waarom? Omdat ik altijd dezelfde tassen gebruik en ik daar vaak een bepaalde herinnering aan heb. Denk aan de eerste gezinsvakantie Marrakech, een shopdagje met een vriendin in Amsterdam, vakantie in Thailand en ga zo nog maar even door. Daarnaast kies ik vaak voor zwart, maar hoeveel zwarte tassen heb je nou eigenlijk nodig ;-).
Wat betreft sieraden ben ik vrij kieskeurig, maar tegelijkertijd vind ik ook veel weer mooi. Klinkt heel tegenstrijdig, maar het valt mee. Ik ben gek op goudkleurige sieraden. Grappig wel dat ik vroeger eigenlijk alleen maar voor zilveren items koos. Ringen vind ik vaak heel erg mooi, maar kies ik niet zo snel meer uit aangezien ik altijd mijn trouwring en verlovingsring draag. Mijn trouwring vervang ik niet voor een andere ring en mijn verlovingsring ook niet zo snel. Als ik sieraden mag uitkiezen ga ik dus niet zo snel voor ringen.
Ik heb een aantal hele mooie horloges, een horloge moet dan ook wel echt heel tof zijn wil ik die aanschaffen. Dat komt voornamelijk omdat ik vrijwel altijd mijn activity tracker draag. Voor een feestje vind ik het echter wel leuk om deze af te wisselen met een mooi horloge. Ik wilde heel graag dit prachtige horloge van Violet Hamden, maar helaas was deze uitverkocht. Dit horloge heet Dawn Goudkleurig Aurora Pearl horloge en is nu in de aanbieding voor € 59,95,-. Wel koos ik van hetzelfde merk uiteindelijk een heel mooi armbandje uit. De Sisterhood Moonlit armband kost € 34,95 en is heel subtiel. Ik vind dit soort armbandjes erg mooi om naast een horloge te dragen.
Qua armbanden vind ik het leuk om wat te kiezen te hebben. Daarom koos ik ook voor een prachtige armbandje van ANNA + NINA. Deze Cosmic Dust armband is een nieuwe parel in mijn kast, dit armbandje koop je voor € 49,95. Naast armbandjes vind ik het ook leuk om te variëren met oorbellen. Ruim een jaar geleden heb ik in beide oren derde gaatjes laten schieten. Hier draag ik altijd een klein oorbelletje in. De oorstekers die ik al lange tijd heb, mochten wel weer eens vervangen worden.. Je raadt het al.. die heb ik dus vervangen! De oorstekers zijn van May Sparkle, een sieradenmerk dat ik nog niet kende. De oorstekers heten Happiness Zara en kosten € 14,95.
Wat voor sieraden draag jij graag?
Ik zou het leuk vinden als je mij zou volgen via Bloglovin’ | Instagram | Facebook
Ik draag meestal dezelfde sieraden. Een horloge en oorbellen. Kettingen en ringen eigenlijk nooit, dat vind ik niet lekker zitten.
Ik vind de armbanden die je hebt uitgekozen erg mooi. Dat horloge is ook mooi. Ik heb een soortgelijk horloge, maar dan met een rond klokje van een ander merk. Die draag ik graag als ik wat bruiner ben
De sieraden van anna nina vind ik prachtig, heb er zelf 2 armbandjes en een ketting van. Dit armbandje vind ik ook erg mooi zeg.