Al een tijdje was ik erg benieuwd naar een charcoal product, waarmee ik de meest natuurlijke kleur van mijn tanden naar voren kan krijgen. Ik heb dan ook verschillende reviews gelezen, waaronder een hoop over de BLOOMR Coconut Charcoal. Ik kon dan ook niet te wachten om dit product te testen en vandaag vertel ik je er graag meer over.
BLOOMR Coconut Charcoal
BLOOMR Coconut Charcoal is de meest pure vorm van Activated Charcoal. Deze charcoal vervangt je tandpasta en zou je tanden witter, schoner en sterker dan ooit maken. De charcoal is een poeder, welke in een potje komt. De charcoal breng je met een bamboe tandenborstel aan op je tanden. BLOOMR zegt het volgende over dit product:
Het verwijdert alle onzuiverheden van je tanden, zonder het glazuur te beschadigen. Het wordt gemaakt van 100% biologisch geteelde kokosnoten. Dit poeder garandeert je het best mogelijke resultaat, zonder toevoegingen of chemische stoffen.
Je kunt de Coconut Charcoal dagelijks gebruiken. Alle ingrediënten zijn 100% natuurlijk en daarom niet schadelijk voor je tanden bij langdurig gebruik. Charcoal staat erom bekend dat hij op een milde manier tannine kan verwijderen. Tannine zit o.a. in wijn, koffie en thee en zorgen voor het verkleuren van je tanden. Coconut Charcoal wordt gewonnen uit biologische kokosnootschillen.
Gebruik
Bij de BLOOMR Coconut Charcoal krijg je een intstructie meegestuurd hoe je dit product moet gebruiken. De stappen zijn als volgt:
- Dip je natte tandenborstel in je BLOOMR Coconut Charcoal poeder
- Poets rustig in cirkeltjes voor 2 – 4 minuten
- Spuug de overtollige BLOOMR Coconut Charcoal voorzichtig uit
- Laat de overgebleven Coconut Charcoal nog even inwerken (deze stap is niet verplicht)
- Spoel heel gronding wanneer je klaar bent. Poets indien nodig nog even na met een natte tandenborstel
- Geniet van je witte tanden en schone mond
Geadviseerd wordt om de BLOOMR Premium Tandenborstel om de 1-2 maanden te vervangen voor het best mogelijke resultaat.
Resultaat
Mijn lippen zijn erg droog gedurende mijn zwangerschap, hebben wat pigmentvlekjes/ lijntjes rondom en zijn wat gezwollen… let dus niet te veel op mijn prachtige close-up foto’s ;-). Het resultaat na 1 keer poetsen vind ik goed te zien aan mijn tanden. Mijn tanden zijn zichtbaar witter en ik moet zeggen, ze voelen na het poetsen met de charcoal tandpasta ook heel erg schoon en glad aan. Een kleine noot: op de onderste foto, de na-foto, scheen de zon net wat feller waardoor mijn tanden en huid ietsjes lichter zijn dan op de bovenste voor-foto. Toch zie je nog steeds goed verschil al zeg ik het zelf.
De kwaliteit van de foto wordt door WordPress ont-zet-tend omlaag gehaald. Mijn excuses dat hij dan ook wat wazig is, ik krijg dit niet gecorrigeerd.
Conclusie
Ik was echt ontzettend nieuwsgierig of de voor en na-foto’s bij mij ook een mooi verschil lieten zien, maar ik ben enthousiast. Ik heb het idee dat mijn tanden de eerste paar keren na het poetsen wat lichter werden en deze daarna dezelfde kleur bleven houden. De smaak vind ik te verwaarlozen.. er zit niet echt een smaak aan, hooguit proef ik een beetje ‘bitter’ water. Dit product zou tandpasta volledig kunnen vervangen, echter verschillen de meningen hier nog wel over. Nu ik dit product een tijdje in gebruik heb, gebruik ik deze niet meer dagelijks. Ik poets twee keer per dag mijn tanden met ‘normale’ tandpasta met mijn elektrische tandenborstel. Dit vind ik ook het meest prettig voor mijn tandvlees. Mijn tanden poets ik nu om de één of twee dag(en) met de charcoal en dat bevalt prima. Dit doe ik dan ongeveer 1 tot 1,5 minuut en dan vind ik het wel weer welletjes, 4 minuten (2 minuten met gewonde tandpasta én 2 minuten met de Coconut Charcoal) vind ik namelijk érg lang. In de verpakking zit 30 gram product en hier kun je zo’n 120 keer je tanden mee poetsen. BLOOMR Coconut Charcoal koop je via de BLOOMR webshop en kost €39,95. De BLOOMR Premium Bamboe tandenborstel kost € 8,-. Je kunt ook voordeelpakketten aanschaffen, waar de tandenborstel dan bij zit.
Ben jij bekend met deze manier van je tanden poetsen?
Ik zou het leuk vinden als je mij zou volgen via Bloglovin’ | Instagram | Facebook
Dit artikel bevat producten die ik ontvangen heb, zie mijn disclaimer
Ik ben er niet bekend mee maar twijfel ook of ik het zou willen testen, ben nogal een zeur als het gaat om tandenpoetsen 🙊
Wauw, dat is best wel een verschil inderdaad! Wat fijn dat het product echt effect heeft. Ik was zelf eerst een beetje sceptisch over dit soort producten, maar ik moet zeggen dat dit resultaat mij blij verrast. Als ik het zou combineren met af en toe mijn tanden met gewone tandpasta poetsen, zoals jij ook hebt gedaan, zou ik het zelf ook al een stuk prettiger vinden 🙂
Het is inderdaad fijn spul maar ik raad je aan het iets minder te gebruiken 😉 lees mijn artikel er over