Een hele tijd terug heb ik een heerlijke haarlijn van Kérastase mogen testen. Ik vond deze producten ontzettend fijn. Toen ik drie producten uit de Kérastase Chronologiste lijn opgestuurd kreeg, was ik dan ook erg nieuwsgierig wat ik hiervan zou gaan vinden. De producten vind ik er in ieder geval al luxueus uit zien, maar doen ze ook wat ik ervan zal verwachten? Vandaag vertel ik je daar meer over.
Kérastase Chronologiste
Kérastase Chronologiste is een lijn die ontwikkeld is om je haren te herstellen, van de hoofdhuid tot in de punten. Deze lijn is geschikt voor alle haartypes en bestaat uit 4 producten. De lijn kent een exfoliator, shampoo, haarolie en masker. In heb alleen de exfoliator niet getest, maar de andere drie producten wel. De lijn oogt luxueus, met haar donkere verpakking en gouden letters. De geur van de producten kan ik niet omschrijven, maar ik vind deze erg lekker ruiken. Ik krijg er meteen een ‘salon gevoel’ door, zo lekker vind ik de producten ruiken.
Shampoo – Le Bain Révitalisant – € 15,43 / 250 ml.
De Kérastase Chronologiste Le Bain Révitalisant is de meest geconcentreerde verzorgingsshampoo van Kérastase. Dankzij de geconcentreerde formule, heeft de shampoo een zuiverende werking en reinigt het onzuiverheden op de hoofdhuid.
Ingrediënten
De belangrijkste ingrediënten van de shampoo zijn: Abyssine (krachtig helend molecuul), Vitamine A & E (anti-oxidant die zorgt voor bescherming van het haar en voorkomt kleurslijtage), Ceramide (zorgt voor versterking en herstel van het haar) en Oleo Complexe – Amla, Maize, Camelia, Argan (zorgen voor glans, verzorging en zachtheid).
Masker – La Crème de Régénération – € 26,28 / 200 ml.
De Kérastase Chronologiste La Crème de Régénération is een intensief haarmasker om dof haar weer stralend te krijgen. Het masker vult en verzacht de haarvezel en reinigt tegelijkertijd de hoofdhuid, zonder je haren te verzwaren.
Ingrediënten
De belangrijkste ingrediënten van de shampoo, zijn ook de belangrijkste ingrediënten van het masker. Daarnaast zijn belangrijke ingrediënten van het masker Gluco-Lipid (een actief ingrediënt voor de verzorging van het haar) en Cationic Derivatives (zorgt voor zachtheid, lichtheid en ontklitten van het haar).
Haarolie – Le Parfum en Huile – € 26,28 / 120 ml.
De Kérastase Chronologiste Le Parfum en Huile is een geparfumeerd haarolie. De olie zorgt voor een mooie glans en heerlijke geur van je haren. De geur van de olie (en de hele lijn) is geïnspireerd door Indiase zomeravonden. De geur wordt gecreëerd door oranjebloesem, jasmijn, sambac noten, neroli en sandelhout.
Ingrediënten
De belangrijkste ingrediënten van de olie zijn: Jasmine Oil & Myrrh extract (hoge concentratie van geuren, die zorgen voor een langdurige geur) en Oleo Complexe – Amla, Maize, Camelia, Argan (zorgen voor glans, verzorging en zachtheid).
Conclusie
Ik vind de lijn er mooi uit zien en de producten ruiken heerlijk. Zoals ik eerder in deze review al aangaf krijg ik er een instant salongevoel bij en dat is natuurlijk altijd fijn. De shampoo zorgt ervoor dat mijn hoofdhuid schoon aanvoelt. Ik breng een klein beetje shampoo (ongeveer de grootte van nootjes) aan in de palm van mijn handen en verspreid de shampoo door mijn haren. Ik masseer deze goed over mijn hoofdhuid. Nadat ik de shampoo heb gebruikt, laat ik mijn haar wat drogen en breng ik een beetje van het masker aan over de lengtes en punten van mijn haren. Ook hiervoor gebruik ik ongeveer 3 nootjes. Nadat ik het masker zo’n 10 minuten in heb laten trekken (al volstaat 5 minuten ook), spoel ik het masker goed uit. Als ik mijn haren ga drogen, verwarm ik ongeveer twee a drie pompjes van het haarolie in mijn handen. Deze breng ik vervolgens aan in de lengte en punten van mijn haren. Als mijn haren vervolgens droog zijn ruiken ze heerlijk, voelen ze zacht aan en glanst het mooi. Ja, ik ben fan. Fan van de geur, fan van de producten en fan van de mooie verpakking. Het enige nadeel is dat ik de verpakking van de shampoo en het masker niet handzaam vind. De grote doppen moet je namelijk van het product afdraaien en ik ben zo’n kluns die alles altijd laat vallen. De haarolie zit in een prachtige flacon met een pompje, wat perfect werkt. Je kunt deze producten kopen via Kapperskorting.com, waar je altijd een mooie prijs krijgt voor goede producten, namelijk de prijzen die ik hierboven al heb aangegeven.
Ben jij bekend met producten van Kérastase?
Ik zou het leuk vinden als je mij zou volgen via Bloglovin’ | Instagram | Facebook
Dit artikel bevat producten die ik ontvangen heb, zie mijn disclaimer
Ik vind Kerastase een van de fijnste merken die er is. Deze lijn zet ik op mijn wish list want hij klinkt fijn!
Wat een fijne producten, vooral die La Crème de Régénération. En wat heb je er weinig van nodig!
Leuk artikel!! Is zelf mijn favoriete merk xx
http://www.isabellaschoice.com/2018/10/tof-sieradenmerk-kuroji-jewellery.html